Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 12:01 Bu haber 1008 kez okundu
 
İslam ve Afrika Ülkeleri; “Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018 - 1/4 Mart 2018“ ile Ankara'da Biraraya Geliyor.
وزير الزراعة التركي يستقبل أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والاغذية استقبل وزير الزراعة والثروة الحيوانية التركي السيد أحمد أشرف فاقي بابا أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والأغذية حيث قدم الوفد عرضا شاملا للوزير حول الاستعدادات الجارية لتنظيم القمة العالمية للزراعة والأغذية التي ستحتضنها العاصمة التركية أنقرة خلال الفترة من 1 الى 4 مارس 2018 منظمة "تاسكا " مكلفة بدعوة البلدان الاسلامية والافريقية للمشاركة في فعاليات القمة العالمية للزراعة والاغذية، التي سيتم الإعلان خلالها عن تأسيس منظمة الزراعة والاغذية في العالم الإسلامي
Haberi


                 İslam ve Afrika Ülkeleri; "Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018  - 1/4 Mart 2018"  ile Ankara'da Biraraya Geliyor.

                 Ankara'nın evsahipliği yapacağı "Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018  - 1/4 Mart 2018"  organizasyonu kapsamında , Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız, Sayın Ahmet Eşref FAKIBABA'yı ziyaret ettik, Sayın bakan, organizasyona her türlü desteğin yanında bizzat etkinliğe katılarak ülkemiz için önemli bu çalışmaya onur vereceklerdir.

                Son yıllarda her alanda güçlenen Türkiye'nin, tarım alanında da etkisini artırmasını hedefleyen AGROSUM-2018'te, (TASCA), İslam ve Afrika Dünyası'nın katılımı konusunda çalışmaları yürütmektedir.

                Ayrıca, Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018)'nin gerçekleşmesine öncülük yapan Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON )'na ve  üstün gayret gösteren Genel Başkanı Hakan Yüksel bey'e de TASCA Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği  Derneği adına Dr. Muhammed Adil bey'de takdir ve teşekkürlerini sunmaktadır.   

  

وزير الزراعة التركي يستقبل أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والاغذية

 استقبل وزير الزراعة والثروة الحيوانية التركي السيد أحمد أشرف فاقي بابا أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والأغذية  حيث قدم الوفد عرضا شاملا للوزير حول الاستعدادات الجارية لتنظيم القمة العالمية للزراعة والأغذية التي ستحتضنها العاصمة التركية أنقرة خلال الفترة من 1 الى 4 مارس 2018

منظمة "تاسكا " مكلفة بدعوة البلدان الاسلامية والافريقية للمشاركة في فعاليات القمة العالمية للزراعة والاغذية، التي سيتم الإعلان خلالها عن تأسيس منظمة الزراعة والاغذية في العالم الإسلامي 

Kaynak: Editör: Hasan Hüseyin ÇAKMAK
 
Etiketler:
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Diğer Haberler
E-SEMPOZYUM DAVETİ
دعوة للمشاركة المؤتمر الدولي السادس حول " فرص السلام في الشرق الأوسط " 24-25 مارس 2020 بمدينة اسطنبول
لماذا هذا الرعب من الزعيم اردوغان ؟
Türk-Arap Araştırma ve Strateji Enstitüsü (TASEN) Başkanı Dr. Muhammed Adil, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Konuğu Oldu.
"Ortadoğuda Barış ve Güvenliğin İnşası" 17-18 Nisan 2018
Gerçeği ifade etmek gerekirse; Türkiye, PYD ile değil ABD ile savaşmaktadır.
Sosyal Medya Ordusu...
دعوة للمشاركة في ندوة علمية دولية بعنوان الازمات الاقتصادية في العالم الاسلامي المآلات والحلول اسطنبول / تركيا : 20 – 22 مارس 2018 ينظم معهد اسطنبول للدراسات الاقتصادية والتعاون الدولي بالتعاون مع المعهد التركي العربي للدراسات الاستراتيجية ندوة علمية دولية بعنوان: " الازمات الاقتصادية في العالم الاسلامي المآلات والحلول " و ذلك بمدينة اسطنبول / تركيا خلال الفترة من 20الى 22 مارس 2018
"Zeytin Dalı Operasyonu" ile dış güçlerin desteklediği terör örgütüne karşı bölgeye ve bölgede yaşayan ümmetin evlatlarına Kürt, Arap, Türkmen....barış getirecek Ordumuzun TASCA Ailesi olarak duacısıyız.
III. ULUSLARARASI TASCA FORUMU'nun BÜYÜK BAŞARISI...
ULUSLARARASI EGE-İSLAM BULUŞMASINDA ‘’UŞAK GECESİ’’ DÜZENLENECEK! Türk Arap Araştırma ve Strateji Enstitüsü Başkanı Dr. Muhammed Al-Adil, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret ederek, İzmir’de gerçekleşecek olan 3. İslam Dünyası Ege Buluşması kapsamında yapılacak olan faaliyetler üzerine fikir alışverişinde bulundu.
III. ULUSLARARASI TASCA FORUMU " İslam Dünyası Ege Buluşması - Ortaklık ve Kalkınma"
Bizim Gazete
İstanbul
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 06.07.2020
Bugün
24° - 33°
Salı
24° - 33°
Çarşamba
24° - 32°
Anketler
TASCA Faaliyetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
İstanbul

Güncelleme: 05.07.2020
İmsak
03:32
Sabah
05:30
Öğle
13:14
İkindi
17:13
Akşam
20:47
Yatsı
22:36
Arşiv Arama
Haber Yazılımı