Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Mayıs 2017 - Salı 12:48 Bu haber 1300 kez okundu
 
TASCA (Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği), Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası ile İşbirliği Konularında İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi.
آفاق للشراكة بين الجمعية التركية العربية " تاسكا " و غرفة البحرين للتجارة والصناعة
Haberi


TASCA (Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği), Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası ile İşbirliği Konularında İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi.

Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Khaled Almoayed ve Oda yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda Türkiye ve Bahreyn Krallığı arasında ekonomik, bilimsel, sivil işbirliği ve ortaklığı güçlendirmek için ortak çalışmalar yapılması konusunda anlaşmaya varıldı. Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Khaled Almoayed, Türkiye ve Arap - Afrika ülkeleri arasında işbirliği ve ortaklığı güçlendirmek için yürüttüğü değerli faaliyetlerden dolayı TASCA (Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği)'ya teşekkür ve övgülerini iletti. 

 

آفاق للشراكة بين الجمعية التركية العربية " تاسكا " و غرفة البحرين للتجارة والصناعة


آفاق للشراكة بين الجمعية التركية العربية " تاسكا " وغرفة البحرين للتجارة والصناعة جلسة عمل بين الجمعية التركية العربية " تاسكا " وغرفة البحرين للتجارة والصناعة، واتفاق على أنشطة مشتركة تساهم في تعزيز الشراكة الاقتصادية والعلمية والمدنية بين تركيا ومملكة البحرين رئيس غرفة البحرين للتجارة والصناعة السيد خالد المؤيد أثنى على جهود الجمعية التركية العربية " تاسكا " ومناشطها لبناء جسور التعاون والشراكة في مختلف المجالات بين تركيا والبلاد العربية والأفريقية

Kaynak: Editör: Hasan Hüseyin ÇAKMAK
 
Etiketler:
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Diğer Haberler
E-SEMPOZYUM DAVETİ
دعوة للمشاركة المؤتمر الدولي السادس حول " فرص السلام في الشرق الأوسط " 24-25 مارس 2020 بمدينة اسطنبول
لماذا هذا الرعب من الزعيم اردوغان ؟
Türk-Arap Araştırma ve Strateji Enstitüsü (TASEN) Başkanı Dr. Muhammed Adil, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Konuğu Oldu.
"Ortadoğuda Barış ve Güvenliğin İnşası" 17-18 Nisan 2018
Gerçeği ifade etmek gerekirse; Türkiye, PYD ile değil ABD ile savaşmaktadır.
Sosyal Medya Ordusu...
دعوة للمشاركة في ندوة علمية دولية بعنوان الازمات الاقتصادية في العالم الاسلامي المآلات والحلول اسطنبول / تركيا : 20 – 22 مارس 2018 ينظم معهد اسطنبول للدراسات الاقتصادية والتعاون الدولي بالتعاون مع المعهد التركي العربي للدراسات الاستراتيجية ندوة علمية دولية بعنوان: " الازمات الاقتصادية في العالم الاسلامي المآلات والحلول " و ذلك بمدينة اسطنبول / تركيا خلال الفترة من 20الى 22 مارس 2018
"Zeytin Dalı Operasyonu" ile dış güçlerin desteklediği terör örgütüne karşı bölgeye ve bölgede yaşayan ümmetin evlatlarına Kürt, Arap, Türkmen....barış getirecek Ordumuzun TASCA Ailesi olarak duacısıyız.
III. ULUSLARARASI TASCA FORUMU'nun BÜYÜK BAŞARISI...
ULUSLARARASI EGE-İSLAM BULUŞMASINDA ‘’UŞAK GECESİ’’ DÜZENLENECEK! Türk Arap Araştırma ve Strateji Enstitüsü Başkanı Dr. Muhammed Al-Adil, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret ederek, İzmir’de gerçekleşecek olan 3. İslam Dünyası Ege Buluşması kapsamında yapılacak olan faaliyetler üzerine fikir alışverişinde bulundu.
III. ULUSLARARASI TASCA FORUMU " İslam Dünyası Ege Buluşması - Ortaklık ve Kalkınma"
Bizim Gazete
İstanbul
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 14.07.2020
Bugün
21° - 26°
Çarşamba
20° - 26°
Perşembe
20° - 26°
Anketler
TASCA Faaliyetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
İstanbul

Güncelleme: 13.07.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:36
Öğle
13:15
İkindi
17:13
Akşam
20:43
Yatsı
22:29
Arşiv Arama
Haber Yazılımı