Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Mart 2017 - Pazartesi 13:21 Bu haber 879 kez okundu
 
Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği (TASCA), Dammam/Suudi Arabistan Darin Kültürel Forumuna katıldı ve bir makale sundu.
Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği (TASCA), Dammam/Suudi Arabistan Darin Kültürel Forumuna katıldı ve bir makale sundu.
Haberi


Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği (TASCA), Dammam/Suudi Arabistan Darin Kültürel Forumuna katıldı ve bir makale sundu ayrıca TASCA, Forum yönetimince etkinliğe katkılarından dolayı ödüllendirildi. Bu şekilde uluslararası bir forumdan TASCA'nın almış olduğu ödül, yapılan çalışmaların sonuçları ve takdiri açısından büyük onurdur.

مشاركة " تاسكا "  في فعاليات ملتقى دارين الثقافي بمدينة الدمام  بالسعودية.  وقدمنا فيه ورقة علمية حول دبلوماسية الثقافة

تكريم " تاسكا " في ملتقى دارين الثقافي بالسعودية
بفضل الله تعالى تم تكريم الجمعية التركية العربية " تاسكا " من قبل إدارة ملتقى دارين الثقافي بمدينة الدمام السعودية ، حيث كانت لنا مشاركة في فعاليات هذا الملتقى الدولي بورقة علمية حول دبلوماسية الثقافة

Kaynak: Editör: Hasan Hüseyin ÇAKMAK
 
Etiketler:
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Diğer Haberler
E-SEMPOZYUM DAVETİ
دعوة للمشاركة المؤتمر الدولي السادس حول " فرص السلام في الشرق الأوسط " 24-25 مارس 2020 بمدينة اسطنبول
لماذا هذا الرعب من الزعيم اردوغان ؟
Türk-Arap Araştırma ve Strateji Enstitüsü (TASEN) Başkanı Dr. Muhammed Adil, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Konuğu Oldu.
"Ortadoğuda Barış ve Güvenliğin İnşası" 17-18 Nisan 2018
Gerçeği ifade etmek gerekirse; Türkiye, PYD ile değil ABD ile savaşmaktadır.
Sosyal Medya Ordusu...
دعوة للمشاركة في ندوة علمية دولية بعنوان الازمات الاقتصادية في العالم الاسلامي المآلات والحلول اسطنبول / تركيا : 20 – 22 مارس 2018 ينظم معهد اسطنبول للدراسات الاقتصادية والتعاون الدولي بالتعاون مع المعهد التركي العربي للدراسات الاستراتيجية ندوة علمية دولية بعنوان: " الازمات الاقتصادية في العالم الاسلامي المآلات والحلول " و ذلك بمدينة اسطنبول / تركيا خلال الفترة من 20الى 22 مارس 2018
"Zeytin Dalı Operasyonu" ile dış güçlerin desteklediği terör örgütüne karşı bölgeye ve bölgede yaşayan ümmetin evlatlarına Kürt, Arap, Türkmen....barış getirecek Ordumuzun TASCA Ailesi olarak duacısıyız.
III. ULUSLARARASI TASCA FORUMU'nun BÜYÜK BAŞARISI...
ULUSLARARASI EGE-İSLAM BULUŞMASINDA ‘’UŞAK GECESİ’’ DÜZENLENECEK! Türk Arap Araştırma ve Strateji Enstitüsü Başkanı Dr. Muhammed Al-Adil, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret ederek, İzmir’de gerçekleşecek olan 3. İslam Dünyası Ege Buluşması kapsamında yapılacak olan faaliyetler üzerine fikir alışverişinde bulundu.
III. ULUSLARARASI TASCA FORUMU " İslam Dünyası Ege Buluşması - Ortaklık ve Kalkınma"
Bizim Gazete
İstanbul
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 06.07.2020
Bugün
24° - 33°
Salı
24° - 33°
Çarşamba
24° - 32°
Anketler
TASCA Faaliyetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
İstanbul

Güncelleme: 05.07.2020
İmsak
03:32
Sabah
05:30
Öğle
13:14
İkindi
17:13
Akşam
20:47
Yatsı
22:36
Arşiv Arama
Haber Yazılımı